Pozycjonowanie stron

Nie bez powodu pozycjonowanie uważa się za jedną z najskuteczniejszych form reklamy. Błyskawiczne rozprzestrzenienie się sieci internetowej sprawia, że to właśnie tam szukamy informacji na temat produktów i usług, które nas interesują. Przedsiębiorcy coraz chętniej sięgają po skuteczne pozycjonowanie. Wśród gąszczu ofert na rynku najczęściej pojawiają się trzy formy rozliczeń. Sprawdź, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

 


Pozycjonowanie stron www w abonamencie

To jedna z najbardziej opłacalnych i najczęściej wybieranych form rozliczenia. Polega na stałej comiesięcznej opłacie, która zapewnia pełne zaplecze prac nad konkretną stroną www w zakresie pozycjonowania. Kwota do zapłaty przez cały okres umowy nie ulega zmianie, a pozycjonowane są frazy zawarte w umowie. W rezultacie, po osiągnięciu zadowalających wyników, jest to jeden z najtańszych sposobów na skuteczne pozycjonowanie.

 


Płatność za efekt

Opłata za pozycjonowanie strony www pojawia się dopiero wówczas, gdy witryna znajdzie się w TOP 10 wyszukiwarki Google dla konkretnych fraz. Płatność za efekt wiąże się z różną kwota na fakturze, co należy uwzględnić przy planowaniu budżetu.

 


Rozliczenie hybrydowe

Hybryda to połączenie pozycjonowania za efekt z abonamentem. Klient zobowiązany jest do uiszczania comiesięcznej stałej podstawy, lecz premią za dobre wyniki jest opłata dodatkowa.

 


Opinie

 
pozycjonowanie stron www

SeoFabryka.pl jest naszym partnerem w zakresie pozycjonowania stron internetowych. Dotychczasowa współpraca pozwala nam stwierdzić, że działania firmy należą do najbardziej profesjonalnych na rynku.

Jacek Bała
Prezes Zarządu AFNET Sp. z o.o.

 
pozycjonowanie stron www

Agencja SeoFabryka.pl dała się poznać jako rzetelny partner. Pracownicy zaprojektowali nam skuteczne czynności optymalizacyjne, które przyczyniły się do znacznego wzrostu ruchu na stronie.

Małgorzata Kamińska
Coco Palm